Czytaj więcej w tym dziale

Strona Główna > Hippika > Szkolenie jeźdźca

Goście Wojciecha Mickunasa - Monika Damec

ABig ANormal ASmall

dodano: 15.01.2010


Trenerradzi

Monikę Damec poznałem jakiś czas temu, kiedy przyjechała do mnie do Baczyny ze swoją 9-cio letnią wówczas FRASZKĄ - koniem po przejściach z nazwijmy to: problemami psychologicznymi. Z planowanego tygodnia zrobiły się wówczas cztery tygodnie wspólnych jazd po lesie i długich wieczornych rozmów o koniach.
Po jakimś czasie dopingowana przeze mnie Monika wyruszyła na Antypody, gdzie poznała i mogła korzystać z wiedzy dwóch wspaniałych koniarzy: Steve'a Halfpenny i Philipa Nye.

Dziś Monika Damec - z wykształcenia psycholog - pomaga ludziom poznawać i lepiej zrozumieć konie. Uczy wykorzystywania wiedzy o tych wspaniałych zwierzętach w porozumiewaniu się z nimi i czerpaniu przyjemności z bliskiego z nimi obcowania.Lista komentarzy
Nick: PeeM
Data: 15.01.2010
Bardzo serdeczne pozdrowienia dla Moniki w imieniu całej grupy z Wielkopolski. To, że Monika jest super i naj to już wszyscy wiemy no i nasze konie również :)
Nick: DuchowaPrzygoda
Data: 15.01.2010
akurat Monika Damec podoba mi sie bardzo, i jej stosunek do koni, ale i do ludzi...co bardzo sobie cenie...I mam nadzieje, ze kiedys uda nam sie nawiazac wpolprace na moim mini rancho!Pozdrawiam cieplutko.