Strona Główna > Kalendarium

Kurs Connected Riding - „Jeździectwo w połączeniu” z Mette Tranter.

ABig ANormal ASmall


Data wydarzenia: 05-06.06.2010
Miejsce wydarzenia: Węgrzce/ k. Krakowa


500-63d6fead5d3528625814cfa06ad7b7c3-szkoleniejezdzca

Kurs Connected Riding „Jeździectwo w połączeniu” prowadzony przez doświadczoną instruktorkę ze Szkocji Mette Tranter. Zaprasza Towarzystwo Jeździectwa Naturalnego.Connected Riding jest metodą pracy z koomi rozwiniętą przez Peggy Cunnings. Pewne elementy wywodzą sie z Centered Riding (Peggy pracowała m. in. z Sally Swift, autorką książek „Harmonia jeźdźca i konia”, i uczyła się od niej).

Technika ta uczy nas jazdy ze środka (poprzez wyczucie) i z zewnątrz (poprzez działanie). Celem jest uzyskanie większej świadomości ciała, co pozwoli na jazdę w harmonii z naszym koniem. Uczy nas, jak osiągnąd płynną jazdę i jak wpływad na ruch konia poprzez elastyczne połączenie oraz jak jeździd bez użycia technik, które niepotrzebnie pochłaniają zbyt wiele energii i nie są przyjemne ani dla nas, ani dla koni.

W czasie kursu będziemy pracowad nad uzyskaniem lepszego połączenia między jeźdźcem i koniem oraz równowagą (zarówno naszą, jak i koni), podczas pracy z ziemi i jazdy. Uczestnicy z końmi podzieleni są na 3-4 osobowe grupy. Przewidujemy również zajęcia teoretyczne. 

W kursie można uczestniczyć z koniem (ilość miejsc ograniczona!) oraz jako widz.

Cena dla skowronków: (należy zapłacid za kurs do kooca kwietnia 2010):
400 zł dla uczestnika z koniem za dzień kursu, 100 zł dla widza za dzień kursu

Cena normalna:
450 zł dla uczestnika z koniem za dzień kursu, 150 zł dla widza za dzień kursu

Szkolenie będzie tłumaczone.
Informacje i zapisy: +48 503 563 750 lub justyna@silversand.com.au
www.tjn.sic.pl