Czytaj więcej w tym dziale

Strona Główna > Kalendarium

Silversand Horsemanship z Moniką Damec. Poziom Podstawowy I-III.

ABig ANormal ASmall


Data wydarzenia: 08-10.04.2011
Miejsce wydarzenia: Chrósty, woj. opolskie


500-02bdf5911712fa5ea89171f0a0b50d01-szkolenie-konia

Zapraszamy wszystkich dążących do lepszego porozumienia z końmi niezależnie od uprawianej dyscypliny i poziomu zaawansowania. Kurs obejmuje wykłady i zajęcia praktyczne dotyczące psychologii i postrzegania świata przez konie i ludzi. Zdobędziecie wiedzę, jak najefektywniej pracować z końmi, uczyć je nowych umiejętności i rozwiązywać problemy w możliwie najmniej stresujący i obciążający dla konia sposób.Miejsce kursu: Regionalne Centrum Rekreacji "Stadnina Koni CHRÓSTY", Pawłowiczki, powiat Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie

 

Zajęcia praktyczne będą polegały na indywidualnych sesjach szkoleniowych dla każdego uczestnika z koniem dostosowanych poziomem do potrzeb danej pary. Pozostali jeźdźcy i obserwatorzy będą w tym czasie obserwować wszystkie te indywidualne zajęcia. 

 

Ponieważ program kursu dostosowany będzie do poziomu uczestników oraz zgłoszonych przez nich potrzeb i problemów, zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i tych, którzy uczestniczyli już przedtem w tego typu kursach. (więcej informacji o programie podstawowym na stronie www.zrozumieckonie.pl w dziale KURSY).

W kursie można uczestniczyć: z własnym koniem lub jako obserwator.

Wszystkim uczestnikom na czas trwania kursu wypożyczamy sprzęt do pracy z końmi (kantary sznurkowe, liny, sticki).

Szczegółowe informacje i rezerwacje miejsca na kursie:

Monika Damec

tel. 601963146

monika@zrozmieckonie.pl

www.zrozumieckonie.pl