Czytaj więcej w tym dziale

Strona Główna > Kalendarium

Silversand Horsemanship z Moniką Damec, Poziom Podstawowy I-II

ABig ANormal ASmall


Data wydarzenia: 12-14.08.2011
Miejsce wydarzenia: Strzelin k. Wrocławia


500-c3643a4293fa6757d96d714636047f52-szkolenie-konia

Zapraszamy wszystkich dążących do lepszego porozumienia z końmi niezależnie od uprawianej dyscypliny i poziomu zaawansowania. Kurs obejmuje wykłady i zajęcia praktyczne dotyczące psychologii i postrzegania świata przez konie i ludzi. Zdobędziecie wiedzę, jak najefektywniej pracować z końmi, uczyć je nowych umiejętności i rozwiązywać problemy w możliwie najmniej stresujący i obciążający dla konia sposób.Miejsce kursu: Stowarzyszenie Sportów Konnych i Przyrody "Dragon", Ludów Polski 16, 57-100 Strzelin (k. Wrocławia),              woj. dolnośląskie

Zajęcia praktyczne będą polegały na indywidualnych sesjach szkoleniowych dla każdego uczestnika z koniem dostosowanych poziomem do potrzeb danej pary. Pozostali jeźdźcy i obserwatorzy będą w tym czasie obserwować wszystkie te indywidualne zajęcia.

Ponieważ program kursu dostosowany będzie do poziomu uczestników oraz zgłoszonych przez nich potrzeb i problemów, zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i tych, którzy uczestniczyli już przedtem w tego typu kursach. (więcej informacji o programie podstawowym na stronie www.zrozumieckonie.pl w dziale KURSY).

W kursie można uczestniczyć: z własnym koniem, z koniem wynajętym z ośrodka lub jako obserwator.

Wszystkim uczestnikom na czas trwania kursu wypożyczamy sprzęt do pracy z końmi (kantary sznurkowe, liny, sticki).

Szczegółowe informacje i rezerwacje miejsca na kursie:

Monika Damec

tel. 601963146

monika@zrozmieckonie.pl

www.zrozumieckonie.pl