Czytaj więcej w tym dziale

Strona Główna > Kalendarium

Silversand Horsemanship z Moniką Damec. Poziom Podstawowy I-II

ABig ANormal ASmall


Data wydarzenia: 10-12.06.2011
Miejsce wydarzenia: Baraniec k. Luberadza, woj. mazowieckie


500-edccdc4e65f1032315aee62067d1818a-szkolenie-konia

Zapraszamy wszystkich dążących do lepszego porozumienia z końmi niezależnie od uprawianej dyscypliny i poziomu zaawansowania. Kurs obejmuje wykłady i zajęcia praktyczne dotyczące psychologii i postrzegania świata przez konie i ludzi. Zdobędziecie wiedzę, jak najefektywniej pracować z końmi, uczyć je nowych umiejętności i rozwiązywać problemy w możliwie najmniej stresujący i obciążający dla konia sposób.Tym razem kurs odbędzie się na Mazowszu w Stajni Zakońtek położonej ok. 80km od Warszawy, między Płońskiem a Ciechanowem.

Zajęcia praktyczne będą polegały na indywidualnych sesjach szkoleniowych dla każdego uczestnika z koniem dostosowanych poziomem do potrzeb danej pary. Pozostali jeźdźcy i obserwatorzy będą w tym czasie obserwować wszystkie te indywidualne zajęcia.

Ponieważ program kursu dostosowany będzie do poziomu uczestników oraz zgłoszonych przez nich potrzeb i problemów, zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i tych, którzy uczestniczyli już przedtem w tego typu kursach. (więcej informacji o programie podstawowym na stronie www.zrozumieckonie.pl w dziale KURSY).
 
W kursie można uczestniczyć: z własnym koniem, z koniem wynajętym z ośrodka lub jako obserwator.
 
Wszystkim uczestnikom na czas trwania kursu wypożyczamy sprzęt do pracy z końmi (kantary sznurkowe, liny, sticki).
 
Szczegółowe informacje i rezerwacje miejsca na kursie:

Monika Damec
tel. 601963146
 
monika@zrozmieckonie.pl

www.zrozumieckonie.pl