Strona Główna > Hippika > Konie giną w sporcie

Wspomnienie o Carlonie

ABig ANormal ASmall

dodano: 21.07.2011


Trenerradzi

Pamiętam Cię dobrze, zawsze byłeś ambitny, zawsze chętnie skakałeś i zawsze z wielkim oddaniem służyłeś człowiekowi. Pamiętam, gdy miałeś pięć lat i byłeś na sprzedaż, chciałem Cię kupić i miałem przyjemność skakać na Tobie, ale stało się inaczej. Potem, jeszcze wiele razy spotykałem Cię na zawodach, zawsze pragnąłeś zadowolić swojego jeźdźca.

Pamiętam nasz start w konkursie Top Four, między innymi dzięki Tobie wygrałem ten konkurs.

Całe swoje życie ciężko pracowałeś i tak też zginąłeś.Lista komentarzy
Nick: Kaszmirra
Data: 13.09.2012
Chciała skoczyć Potęgę Skoku... Przecież Piotr Kraśko, patrzył, no nie? Debilizm, nie uwłaczając nikomu... Tylko zwierzak się nacierpiał... Mam nadzieje, że bezmózga zawodniczka zastanowi się do czego służy koń... Bo sport i owszem, ale wtedy kiedy koń tego chce... Bo Ruffian też była zdumiewająca... i pozostała po niej jedynie pamięć... [*]
Nick: Lorrie
Data: 16.01.2012
Myślałam że wypłakałam już wczoraj wszystkie łzy. Myliłam się. Otworzyły się nowe pokłady łez. Naprawdę jestem strasznie ograniczona, naprawdę nie rozumiem czemu konie są teraz traktowane tak jak... no nie wiem. Zbyt materialnie. Gdzie jest miłość? Gdzie ta magia między człowiekiem i koniem? Czy teraz liczy się pogoń za pieniądzem? Nowa moda? Im więcej koni zadręczysz tym jesteś lepszy? Nareszcie mam powód by znowu męczyć ludzi petycjami.
Nick: odwazna
Data: 08.08.2011
Ciekawe kto się odważy i sprawe zda jakiemuś prokuratowrowi(ja jestem za "cienka"), czy tylko będziemy się oburzac?Ja sprawiłam ,że jeden zawodnik został zawieszony za znecanie się nad koniem(rany od ostróg).Kto nastepny?
Nick: Marta
Data: 05.08.2011
Szkoda, że nie trafił w pana ręce
Nick: mara
Data: 27.07.2011
jedyne co czuje to ogromny żal i jednocześnie nienawiść do osoby która miała zaszczyt jako ostatnia dosiadać tego konia