Strona Główna > Relacje ze szkolen

Szkolenie z Małgorzatą Morsztyn „Jeździectwo przyjazne koniowi”.

ABig ANormal ASmall


500-448fdaeb792531dadf8e604b9ba84767-DSC_0099

W dniach 10-12 czerwca 2011 r. w Stajni Morsztyn w Godnowej odbyło się pierwsze spotkanie jeździeckie z Małgorzatą Morsztyn „Jeździectwo przyjazne koniowi”.Tytuł spotkania brzmiał „Praktyczne stosowanie 6-stopniowej skali szkoleniowej kluczem do sukcesu”.
Warsztaty przygotowane dla trenerów, instruktorów oraz wszystkich osób zajmujących się szkoleniem jeźdźców i koni obejmowały zajęcia praktyczne z udziałem koni i jeźdźców prowadzone przez Małgorzatę Morsztyn (w trakcie zajęć omawianie i demonstracja tematów przewodnich dnia), praktyczne zajęcia z parami przyjezdnymi oraz zajęcia teoretyczne typu seminaryjnego - omawianie zagadnień poruszanych na zajęciach praktycznych, dyskusję.

 
Warsztaty wspaniałe jak to u pani Małgorzaty Morsztyn (byłam w tej stajni już wcześniej). Jeszcze tego ogromu wiedzy nie poukładałam sobie dobrze w głowie, cały czas myślę o tym co zrobiłam źle w pracy z końmi, a co mogę poprawić. Muszę przyznać, że nie jest to łatwe zwłaszcza, że ciągle walczę z brakiem czasu.
Odnośnie samych warsztatów, są one bardzo cennym doświadczeniem, chociaż szkoda, że tak niewielka liczba osób chce z tego korzystać. Większa ilość par jeździec-koń dałaby na pewno większe możliwości omówienia problematyki końskiej. Jestem bardzo zadowolona z uczestniczenia w warsztatach, z dumą powiesiłam swój certyfikat w stajni i czekam na kolejne tego typu warsztaty.
Renata 
 
Zaraz po przyjeździe pisałam maila Pani Małgosi Morsztyn że bardzo podobały mi się warsztaty! Dużo z nich wyniosłam przydatnej wiedzy, którą jak tylko najlepiej potrafię będę wykorzystywać w praktyce, jak również przekazując innym ludziom. Pani Małgosia w znakomity sposób umie przekazać swoją niesamowitą wiedzę o koniach. Podchodzi indywidualnie do każdego konia i człowieka. Podobała mi się atmosfera jaka panuje w stajni którą tworzą ludzie i oczywiście zwierzęta (nie tylko konie :) ) Miejsce jest też bardzo urokliwe. Jedyne czego mi bardzo brakowała to to żeby wsiąść na konia, ale to zrozumiałe że skoro nie przyjechałam ze swoim koniem tylko jako wolny słuchacz  :)
Jedym słowem bardzo podobały mi się warsztaty! Oby było ich więcej!!!
Gosia
 
Wszystko mi się bardzo podobało. Niestety nie mogłyśmy z koleżanką dotrzeć na początek, ale i tak dużo skorzystałyśmy. Forma tych warsztatów była bardzo fajna. W trzecim dniu oglądaliśmy konie p. Małgorzaty na lonży i pod siodłem oraz 2 przyjezdne a razem ich było chyba 6 koni. (...) Filmy były ekstra i czekamy na polską wersję.
Ania

 

 Zdjęcia