Strona Główna > Pro Hipico Bono > Informacje PHB

Pro Hipico Bono na Cavaliadzie .

ABig ANormal ASmall


Trenerradzi

W Poznaniu w halach na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 7-12 grudnia 2011 r. odbywała się impreza pod nazwą Cavaliada. W ramach Cavaliady rozgrywane były międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody które przyciągnęły kilka tysięcy widzów. Podczas gdy zawody rozgrywano w największej hali targowej, halach w sąsiadujących trwały imprezy towarzyszące. Były więc targi wszystkiego, co kojarzy się z końmi i sportem jeździeckim , targi artystyczne oraz pokazy z udziałem koni.W sąsiedztwie ringu na którym odbywały się powyższe pokazy, w hali 6 A stoisko nr 76 zajęli przedstawiciele Stowarzyszenia Pro Hipico Bono.

 

Pomysł zaprezentowania naszego Stowarzyszenia na Cavaliadzie pozostawał dość długo w cieniu współorganizacji konferencji „Dobrostan koni”. Udało się go zrealizować dzięki działaniom niezastąpionej w wielu sprawach Kasi Kulikowskiej. Stronę techniczną opanował Mikołaj Chełkowski, a jak wyglądał efekt - zobaczcie na fotografiach.

 

Sąsiedztwo ringu pokazowego nieco utrudniało rozmowy ze względu na dostosowany do pokazów poziom nagłośnienia, ale dzięki tej lokalizacji wielu oglądających pokazy zatrzymywało się obok naszego stoiska. Przyciągał wzrok nasz baner z hasłem: „Przyjaciół się nie roluje”. Zatrzymujący się dopytywali o rollkur i deklarowali odwiedzanie portalu hipologia.pl.

 

W sobotę na naszym stoisku można było porozmawiać z Małgorzatą Morsztyn i zabrać do domu plakat z jej podpisem. Oprócz Małgorzaty przy stoisku przez dwa dni dyżurowali też inni członkowie Pro Hipico Bono: Joanka Borzymowska, Ania Kuzynin, Ada Menes, Piotrek Sokołowski, Jacek Szeląg.

Był to debiut Pro Hipico Bono na tego typu imprezie. Na kolejnych też będziemy obecni.

 

przeczytaj także o naszym udziale w: 

Międzynarodowa konferencja „Dobrostan koni”

 Zdjęcia


Lista komentarzy
Nick: andrzej z
Data: 10.01.2012
Najpierw gratulacje za pomysł utworzenia Waszego Stowarzyszenia. Życzę samych sukcesów, deklarując jednocześnie wielka chęć współpracy. Miło było spotkać kolegę z czasów Raculki - dzięki za miłą rozmowę, pozdrawiam Cie Mikołaju serdecznie i do szybkiego zobaczenia.
Nick: Cejloniara
Data: 14.12.2011
Ale super, że było stosiko!! Szkoda, że to przegapiłam, jakoś nie wpadłam na informacje o tym, bo bym w niedzielę przyjechała spotkać się z Wami!! Ale super, że na takiej imprezie było stoisko :)