Strona Główna > Kalendarium

Konsultacje trenerskie „Komunikacja i równowaga kluczem do sukcesu”.

ABig ANormal ASmall


Data wydarzenia: 20-22.04.2012
Miejsce wydarzenia: www.ekwador-robson.pl


Trenerradzi

Stowarzyszenie Hipologiczne Pro Hipico Bono i Trener Wojciech Mickunas zapraszają na konsultacje trenerskie „Komunikacja i równowaga kluczem do sukcesu”, które odbędą się w Ośrodku Jeździeckim EKWADOR koło Olsztyna. Celem konsultacji jest poprawa komunikacji i równowagi jeźdźca i jego konia bez względu na poziom zaawansowania danej pary dla osiągnięcia lepszej harmonii i efektywności jazdy a przez to wyników sportowych i rozwoju jeździeckiegoCzy jesteś pewien, że robisz wszystko by twój koń mógł pokazać na co naprawdę go stać?

Praktyka

Każda para w ciągu trzech dni skorzysta z trzech sesji treningowych prowadzonych przez Trenera Wojciecha Mickunasa. Zajęcia odbędą się w grupach (od 3 do 4 par). Uczestnicy zostaną podzielnie według stopnia zaawansowania.

Teoria

Poza zajęciami praktycznymi zaplanowano zajęcia teoretyczne typu seminaryjnego (omawianie zagadnień poruszanych na zajęciach praktycznych, dyskusja) w tym popołudniowe wykłady prowadzone przez Krzysztofa Skorupskiego, autora znanego i cenionego podręcznika pt. „Psychologia treningu koni”. W kontekście myśli przewodniej spotkania, wykłady będą dotyczyły procesu uczenia się koni i wynikających stąd barier porozumienia z tymi zwierzętami.

Do udziału w konsultacjach zapraszamy także uczestników bez koni - trenerów, instruktorów, osoby zajmujące się szkoleniem koni i jeźdźców - obserwujących treningi i biorących czynny udział w panelach dyskusyjnych i wykładach.

 

Zakwaterowanie wszystkich koni i uczestników na miejscu w komfortowym Hotelu Ekwador na miejscu konsultacji.

Prowadzący:   Wojciech Mickunas, Krzysztof Skorupski i jako gość Maria Iwanowska

Termin:            20 -22 kwietnia 2012 r. – start w piątek rano a finał w niedzielę wieczorem

Miejsce:          Ośrodek Jeździecki EKWADOR, Dąbrówka Mała koło Barczewa,

15 km od Olsztyna, www.ekwador-robson.pl 

Zapisy:            Zgłoszenie wraz z potwierdzeniem wpłaty należy przysłać na adres szacila@tlen.pl do 10 kwietnia 2012 r.

Informacje pod numerem tel. 668 669 293 (w ciągu tygodnia po 16.00)

Koszt:              760,00 zł jeździec + koń (w cenie: treningi, zajęcia teoretyczne, zakwaterowanie, wyżywienie jeźdźca i konia od śniadania w piątek do kolacji w niedzielę)

470,00 zł wolny słuchacz (w cenie: obserwacja, treningów, zajęcia teoretyczne, zakwaterowanie, wyżywienie od śniadania w piątek do kolacji w niedzielę)

Wpłaty:           STOWARZYSZENIE HIPOLOGICZNE PRO HIPICO BONO
BANK PEKAO S.A. I O. W ZIELONEJ GÓRZE
Nr konta: 35 1240 2018 1111 0010 3763 5434
Numer KRS 0000373220
65-120 Zielona Góra, ul. Zjednoczenia 118 b